Prekių katalogas

Pristatymo ir pirkimo informacija

 • Šiuo metu prekės pristatomos

  •            į  paštomatus ir 
  •            Lietuvos paštu į pašto skyrius
  •            kurjeriu jūsų adresu.

  Pristatymo kaina svyruoja nuo 2,40€ ir daugiau.

  • Darykite užsąkymą, pasirinkite pristatymo būdą ir matysite tikslią pristatymo kainą.
  • Prekės išsiunčiamos tą pačią arba kitą darbo dieną. Pristatomos per 1-3 darbo dienas ir priklauso ne nuo mūsų, o nuo siuntų tarnybų darbo.
  • Galimas apmokėjimas grynais arba kortele atsiimant siuntą.  Tokiu atveju visada siunčiame sms žinutę, kad patvirtintumėte, kad siuntą apmokėsite.

  • Tačiau atminkite, kad Lietuvos paštas taiko 1,50€ vienkartinį mokestį už siuntinio išpirkimą. Atminkite: jei apmokėjimą atliekate "internetine bankininkyste" , apmokėjimą mes matome iškarto. Jei apmokėjimą atliekate "bankiniu pervedimu", SEB banke jis atliekamas greitai (nes mūsų sąskaita yra SEB banke). Iš kitų bankų pervedimas pasirodo po kelių valandų ( o šeštadieniais ir sekmadieniais pervedimai neatliekami).

  Tiems, kas neturi galimybių susimokėti per banką, siūlome susimokėti "Lietuvos spaudos" arba "RKiosk" kioskuose, Maximos kasose arba Perlo terminaluose. Taip yra pigiau, nei Lietuvos pašte mokėti 1,50€ už siuntos išpirkimą.  Po to, kai sudėsite prekes į krepšelį ir suvesite savo duomenis, nurodysite pristatymo būdą, spauskite "Apmokėjimas internetu" , po to "Kiti apmokėjimo būdai" ir pasirinkite mokėjimo būdą : "Lietuvos spaudos" arba "RKiosk" kioskuose, Maximos kasose arba Perlo terminaluose. Spauskite "Užsakyti" ir užsakymas bus priimtas. Tada el.paštu jūs gausite laišką, kuriame bus nuoroda. Spauskite nuorodą ir jums bus suformuota sąskaita. Spauskite "Apmokėti", ir jums bus suformuotas apmokėjimo lapas, kurį reikės atsispausdinti spausdintuvu ir po to jį pateikti apmokėti kasininkei jūsų pasirinktoje vietoje.

  • Paštomatuose galima apmokėti kortele, atsiimant prekę.
  • Jeigu prekės yra publikuojamos, reiškia mes jas turime. Kartais galime nespėti atnaujinti informacijos ir prekė gali būti parduota, tada Jūsų užsąkymą atšauksime ir jus informuosime.
  • Prekes pristatysime per 1-2 darbo dienas.
  • Lietuvos paštas prekes surenka iš skyrių iki ~15val. , o paštomatuose ir kurjeriu iki ~17 val.
  • Į Neringą pristato Lietuvos paštas tokiu pat tarifu, kaip ir į kitus regionus.
  • Rekia atminti, kad el.parduotuvė neatsako už siuntų tarnybų pristatymo terminus. Siuntų tarnybos įsipareigoja siuntas pristatyti per 1-2 darbo dienas, tačiau pasitaiko ( labai retai) vėlavimo arba siuntos būna      neteisingai  nukreipiamos. Tada mes bandome spresti iškilusias problemas susisiekdami su siuntų tarnybomis, tačiau tai klientų neatleidžia nuo atsakomybės atsiimti siuntą ar reikalauti iš el. parduotuvės kompensacijos už siuntos pristatymo vėlavimą.
  •     Nuo 2018m. liepos mėn. 01d. Lietuvos pašte pabrango siuntimo paslaugos.

  • Šokių batelius pigiausiai pristato Lietuvos paštas už 1,60€.
  • Kitų prekių pristatymas kainuoja nuo svorio ir dydžio. Pačių mažiausių batukų pristatymas pigiausiai kainuoja nuo 2,00€.
  • Jeigu norite sužinoti, kiek kainuos konkrečios prekės (ar kelių prekių) pristatymas, įdėkite prekę į krepšelį ir jį peržiūrėkite.
  • Lietuvos paštu prekės siunčiamos kaip "registruotoji pašto korespondencijos siunta".Prekės pristatomos per 1 - 3 d.d. Pašto darbuotojas Jums atneš pranešimą,su kuriuo nuvykę į artimiausią pašto skyrių,atsiimsite Jums priklausančią siuntą (su savimi turėti asmens tapatybės dokumentą). Kaina svyruoja nuo prekės svorio, dydžio ir kiekio.
  • Perkant prekes, Jums nebūtina prisiregistruoti. Bet jeigu jau prisiregistruosite, sekantį kartą nebereikės įvedinėti savo duomenų.

  VISADA PASITIKRINKITE AR Į KREPŠELĮ ĮSIDĖJOTE NORIMĄ DYDĮ.

                                                     Kaip apsipirkti:

  Randate patinkančią prekę, pasirenkate dydį, spaudžiate "į krepšelį". Galite taip įdėti į krepšelį kelias prekes iš karto. Po to spaudžiate ekrano viršuje dešinėje pusėje "prekių krepšelis". Atsidariusiame lange spaudžiate "pradėti pirkimą". Suvedate visus savo duomenis ( vardas, pavardė, telefonas, el. paštas, pristatymo adresas), pasirenkate, kaip norite pristatyti prekes ( į paštomatus, Lietuvos paštu arba kurjeriu), jeigu norite ( tačiau nebūtina) pastabos laukelyje galite parašyti kokį nors savo komentarą ir pamatysite bendrą sumą apmokėjimui. Pasirinkite, kaip norite apmokėti:

  • apmokėjimas internetu - tiesiogiai būsite nukreipti į savo el.banką arba galėsite atsispausdinti sąskaitą apmokėjimui "Lietuvos pašto" arba "RKiosk" kioskuose
  • grynaisiais pinigais pristatymo metu -  visada yra imamas papildomas mokestis, kurį nustato siuntų tarnybos
  • bankiniu pavedimu - jums bus suformuotas bankinio pavedimo sąskaita, kurią apmokėsite prisijungę prie savo el. bankininkystės

   Po to, paspaudę "užsakyti" , gali tekti palaukti administracijos patvirtinimo.  Gavę apmokėjimą, iškart Jums išsiusime prekes

                                                           Svarbu

  Pirkėjai, kurie pasirenka siuntos apmokėjimą "Apmokėjimas grynais pristačius siuntą", įsipareigoja apmokėti už siuntą ir jos pristatymą. Neatsiėmus siuntos, siunta parsiunčiama atgal į elektroninę parduotuvę. Todėl mes turime sumokėti siuntų tarnyboms už siuntos nusiuntimą ir parsiuntimą. Tokiu atveju mes išrašome sąskaitą užsakovui, kuris neatsiėmė siuntos, ir jis turi apmokėti siuntos siuntimo išlaidas. Mes neprašome sumokėti už mūsų darbą: siuntos pakavimą, sąskaitų išrašymą, buhalterines sąnaudas, siuntos pristatymą į siuntų tarnybas. Nors tai irgi reikėtų reikalauti. Todėl prašome visų užsakovų gerbti mūsų darbą ir prisiimti atsakomybę už jūsų užsakytas siuntas.

  Tačiau jeigu jūs apsigalvojote , jūs visada galite atšaukti užsakymą sms žinute arba el.laišku , kol siunta dar neišsiusta.

  Gero apsipirkimo.